Findeen.com

Advertising

 • Në SHBA aksidentohet për vdekje studentja nga Kosova
  Vërejtje: Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të ...http://www.telegrafi.com/lajme/ne-shba-aksidentohet-per-vdekje-studentja-nga-kosova-80-8650.html
 • Kosova, në draft-ligjin amerikan për mbrojtje nga ...

  Kosova, në draft-ligjin amerikan për mbrojtje nga ...

  LajmeÇollaku në Vjenë flet për pozitën e Kosovës në procesin integrues; FunMe beben në duar, arriti të vishte pantallonat (Video) SportBarcelonë ...http://www.telegrafi.com/lajme/kosova-ne-draft-ligjin-amerikan-per-mbrojtje-nga-agresioni-rus-2-55446.html
 • ProCredit Bank Kosova

  ProCredit Bank Kosova

  Për Bankën. Për Bankën. Banka ProCredit është bankë zhvillimore e cila ofron shërbime të plota bankare. Ne ofrojmë shërbime cilësore për individë ...http://www.procreditbank-kos.com/
 • Shtepi Me Qera ,apartamente,dhoma - Realestate - TIRANA ...

  Shtepi Me Qera ,apartamente,dhoma - Realestate - TIRANA ...

  Vile 2 kateshe me Qera ne qender te Tiranes, per zyra ose banim (Rruga Jul Variboba) Vile 2 kateshe me Qera ne qender te Tiranes, per zyra ose ...http://www.lajmerime.com/?view=ads&catid=2&subcatid=15&cityid=1
 • Pllaka Qeramike - Qeramika.com Shqiperi

  Pllaka Qeramike - Qeramika.com Shqiperi

  Kategorit jane te mbuluara me njera tjetren. E.g. Pllakat per kuzhine gjithashtu permbajne pllaka per mur dhe dysheme. Zgjidhe madhesine: >http://www.qeramika.com/
 • :: Gazetazyrtare.com :: - LIGJI PËR FESTAT ZYRTARE NË ...

  :: Gazetazyrtare.com :: - LIGJI PËR FESTAT ZYRTARE NË ...

  Kosovo government Official Gazette - Gazeta Zyrtare e Qeverise se Kosoveshttp://www.gazetazyrtare.com/e-gov/index.php?option=com_content&task=view&id=151&Itemid=56
 • Fortesa Home

  Fortesa Home

  News and updates on what we're up to. Privacy Policy | Terms of Use | Contact © 2013 FORTESA, all rights reserved.http://www.fortesa.net/
 • Presidenti i Serbisë në telashe me ambasadorin gjerman ...

  Presidenti i Serbisë në telashe me ambasadorin gjerman ...

  GazetaExpress E enjte, 25 Dhjetor 2014 17:07 Ambasadori i Gjermanisë në Beograd, Heinz Wilhelm është përpjekur të mërkurën të aranzhojë takimin me kryetarin ...http://www.gazetaexpress.com/lajme/presidenti-i-sebise-ne-telashe-me-ambasadorin-gjerman-per-kosoven-69187/
 • Shpija nga Kosova - YouTube

  Shpija nga Kosova - YouTube

  Shpija ne Fshatin Dardani komunes FERIZAJIT ... This feature is not available right now. Please try again later.http://www.youtube.com/watch?v=qYV4Af8SKfU
 • Fillimi

  Fillimi

  Nëse keni bërë kërkesë për dokumentet e Republikës së Kosovës (letërnjoftim, pasaportë apo patentë shofer) dhe prisni konfirmimin se dokumenti juaj ...http://www.rks-gov.net/
 • Babai shqiptar me lot në sy kërkon fëmijët e humbur ...

  Babai shqiptar me lot në sy kërkon fëmijët e humbur ...

  Një qytetar zviceran me origjinë nga Kosova dhe i cili jeton në Zurich të Zvicrës po kërkon djalin dhe vajzën e tij në Adana të cilët kanëhttp://www.gazetaexpress.com/lajme/babai-shqiptare-me-lote-ne-sy-kerkon-femijet-e-humbur-dyshon-se-jane-perfshire-ne-isis-foto-68420/
 • Në Rostok sfida e madhe - KosovaBoxing.Org - Agjensioni i ...

  Në Rostok sfida e madhe - KosovaBoxing.Org - Agjensioni i ...

  Votim Zllapuzhani ndihet i fyer nga... Foto: Shpend Ahmeti / Kosova Boxing Trajneri i klubit të boksit Prizreni, Votim Zaplluzhani, ndihet i fyer me anashkalimin e ...http://kosovaboxing.org/site/
 • OSCE Mission in Kosovo | OSCE

  OSCE Mission in Kosovo | OSCE

  Mission of the Organization for Security and Cooperation in Europe (OSCE) to Kosovo. Information and news of its activities in the fields of police training, media ...http://www.osce.org/kosovo/
 • Njoftim për tatimpagues – Raportimi i blerjeve mbi 500 €

  Njoftim për tatimpagues – Raportimi i blerjeve mbi 500 €

  ATK-ja ju ofron mundësin që të lajmëroni rastet e evazionit tatimor, korrupsionin, apo sjelljet jo të mira nga stafi i ATK-së nëpërmjet:http://www.atk-ks.org/?lang=en
 • Agjencioni Floripress

  Agjencioni Floripress

  Ismet Azizi: Serbët po i vret murtaja e bardhë, çd... Autoritetet nuk përgjigjen për rrezatimin; Fillon gjykimi i Naser Kelmendit; Ja kush e shkruan sakte gjuhen ...http://floripress.blogspot.com/

Advertising

pages :1

Advertising

Advertising

Advertise here

We support