Findeen.com

Advertising

 • Yll Press - Edona Llalloshi, shtatzënë > VIP: Showbiz
  VIP - Showbiz - Edona Llalloshi, shtatzënë ... lona (28/11/2010 08:57:24) O urime edona me vjen mir per ty qe je feju qdo te mir ne jet edhe ...http://www.yllpress.com/17985/edona-llalloshi-shtatzene.html
 • TAKIME, ROMANCA, DASHURI, VAJZA TE BUKURA SHQIPTARE PER ...

  TAKIME, ROMANCA, DASHURI, VAJZA TE BUKURA SHQIPTARE PER ...

  Vajza te bukura, Albanian girls, gjej dashuri falas, NJOHJE, TAKIME, ROMANCA, VAJZA SHQIPTARE PER FEJESA DHE MARTESA SHQIP FALAS te Dashuriaime, Romancaime, Pikenisja ...http://www.dashuriaime.com/?language_code=1
 • Drini.mk – Mbrëmja e maturës, e kishte fustanin e ...

  Drini.mk – Mbrëmja e maturës, e kishte fustanin e ...

  Në maturante amerikane, 17 vjeçarja Klara, është përjashtuar nga mbrëmja e maturës për shkak të fustanit të saj të shkurtër. Nuk kanë rezultuar të ...http://drini.mk/mbremja-e-matures-e-kishte-fustanin-e-shkurt-e-debuan-maturanten-foto/
 • Dasma Iliri Teuta ,1 - YouTube

  Dasma Iliri Teuta ,1 - YouTube

  Per kontakt me kengetarin dhe valltaret 049 328 247 Dasma e Ilirit dhe teutes,08,07.2010.http://www.youtube.com/watch?v=PvzEz0htfg0
 • -FTESA PER DASEM - SI TE SHKRUAJME NJE TEKST NEWS 24 ORE

  -FTESA PER DASEM - SI TE SHKRUAJME NJE TEKST NEWS 24 ORE

  news -ftesa per dasem - si te shkruajme nje tekst news 24 ore news 24 orehttp://www.meemira.com/1/news-24/1879/Ftesa-per-dasem---Si-te-shkruajme-nje-tekst.html
 • Radio Visari - E shtuna magjike

  Radio Visari - E shtuna magjike

  Toni mbet pa xhum te prajt sefn ti ske faj o pu e t thom taj nuk e lshon am n zot ka tung recic Ej nese e keni kangen e re tshkumbin ismailit.http://radio-visari.blogspot.com/
 • FOTO TE V.I.P. SHQIPTAR: Teuta Krasniqi

  FOTO TE V.I.P. SHQIPTAR: Teuta Krasniqi

  Le te flasin qka te dojne te tjeret me rendesi me qen njeri i edukuar,dhe ke nje shpirte human,te keni frig Zotin qka flisni per nje person qe nuk e dini dhe nuk e ...http://shqip-foto.blogspot.com/2007/11/teuta-krasniqi.html
 • Televizioni Koha - Ballina

  Televizioni Koha - Ballina

  Webfaqja e televizionit Koha në Tetovë. Na shikoni dhe mendoni lirshëm.http://www.tvkoha.tv/
 • “Divorci” i fshehur i Shkëlzenit dhe emaili i Sadijes ...

  “Divorci” i fshehur i Shkëlzenit dhe emaili i Sadijes ...

  Një gazetë e përditshme informoi dje se Shkëlzen Berisha është në një lidhje paralele me një vajzë 22-vjeçare të quajtur Armina Mevlani, e cila është e ...http://gazetadita.al/sadije-berisha-jeta-e-re-pa-shkelzenin-ne-suedi/
 • ALBA VIP Thashetheme: February 12

  ALBA VIP Thashetheme: February 12

  Lajme, Gossip e Thashetheme Shqiptare, Shqip & English, nga bota e vipave dhe fytyrave publike. Latest Albanian VIP and Celebrity news!http://albavipnews.blogspot.com/2012_02_12_archive.html

Advertising

pages :1

Advertising

Advertising

Advertise here